Reklama
Reklama

Komentarze

4
D
Danieloon 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie poszczęściło mu się przez kolor włosów

0

Zglos komentarz

K
krzychu2301 😏 Szyderca
11 lat temu

LESZEK is the BOSS!

0

Zglos komentarz

U
unrealista 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zaprezentował się o niebo lepiej niż nasi "kopacze"! Przynajmniej nam wstydu nie przyniósł :)

0

Zglos komentarz

W
wiochawio100 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Chociaż jeden Polak wykorzystał swoje 5 minut na mundialu

0

Zglos komentarz

Reklama