Reklama
Reklama

Komentarze

3
P
politurka067 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jednak Nasi pojechali na mundial :)

0

Zglos komentarz

P
pepus6 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ciekawe ile osób zadzwoniło na numer z klaty?

0

Zglos komentarz

A
Atomman 🏹 Łowca
11 lat temu

To ten sam co wbiegł na skocznie po skoku Żyły :D bodajże w Planicy ;)

0

Zglos komentarz

Reklama