Reklama
Reklama

Komentarze

1
G
gastryk 😏 Szyderca
11 lat temu

Nie tylko w Rosji---wczoraj na ulicy lej wodny wciągnął mężczyznę, ze złamaną nogą zawieżli go do szpitala. Dobrze, że byli dobrzy ludzie i go z dziury wyszarpali! :)

0

Zglos komentarz

Reklama