Reklama
Miał szczęście że to motocykl a nie ciężarówka

Miał szczęście że to motocykl a nie ciężarówka

przez mirga — 11 lat temu
9

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
K
kermitzaba87 🏹 Łowca
11 lat temu

Tak to jest jak się jeździ gdzie CI nie wolno. A potem się dziwią, że ludzie jakieś linki zakładają... A jak z nimi walczyć? Przez to tracą normalni ludzie :/

0

Zglos komentarz

M
machul333 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Co ty pier**lisz człowieku , facet jechał motocyklem normalnie drogą a mu gó*****z centralnie pod koła wyjechał. Ja na miejscu tego motocyklisty jeszcze bym raz go bez roweru po tych schodach spi****lił.

0

Zglos komentarz

K
kermitzaba87 🏹 Łowca
11 lat temu

a czy ja napisałem coś o motocykliście? Myślisz że na rowerzystów linek nie zakładają?

0

Zglos komentarz

P
przemo9999 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Idealne zgranie w czasie.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
11 lat temu

jakie szczęście?? biedny motocyklista

0

Zglos komentarz

M
Medrzec_Pr0 🌾 Wieśniak
11 lat temu

To ja tym motocyklem jechałem. Szkoda, że go nie zabiłem

0

Zglos komentarz

R
rzeznianumer5 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

On może miał szczęście ale co ma powiedzieć niewinny człowiek na motocyklu? Mógł równie dobrze zginąć.

0

Zglos komentarz

F
fattyfatfat 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Tak w ogóle patrząc to było zaplanowane. Facet na dole pokazuje my by jechał ;)

0

Zglos komentarz

M
mccp 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Dzięki temu szczęściu pewnie zginęli obaj. Mądry jak pajac na rowerze.

0

Zglos komentarz

Reklama