Podobne posty
Komentarze
3Roznica jest taka ze kosciol walczy z pe****lia a inne grupy społeczne nie, a np pe****lia wsród homoseksualistow jest duzo wieksza niz w kosciele a jest polityczna cisza i pe****lia w tamtej grupie rozwija sie ja łąka na wiosne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiesz, a jak ksiądz się dobiera do ministrantów, to jest również homoseksualistą, taka drobna luka w Twoim rozumowaniu. Swoją drogą jedyna walka jaka kościołowi dotąd dobrze wychodziła to było ukrywanie pe****lów w swoich szeregach, szczęściem zmienia się to ostatnio, ale zbyt wolno.
Wiesz, a jak ksiądz się dobiera do ministrantów, to jest również homoseksualistą, taka drobna luka w Twoim rozumowaniu. Swoją drogą jedyna walka jaka kościołowi dotąd dobrze wychodziła to było ukrywanie pe****lów w swoich szeregach, szczęściem zmienia się to ostatnio, ale zbyt wolno.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A poprawnosc polityczna chroni homoseksualistow bardziej niz Watykan ksiezy. I tu jest pies pogrzebany . Statystyki jakies tam sa i z nich wynika jak jest z pe****lia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
gajcy przestań juz wymyślać te statystyki. Mnie zastanawia tylko dlaczego tak zaciekle bronisz księży pe****lów...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla mnie ksiadz pe****l jest takim samym przestepca jak kazdy pe****l, nie ma znaczenia , znaczenie ma to ze za pe****lie odpowiada jak na razie tylko kosciol, co zamydlą całkowicie problem i przez to jest szkodliwe , bo inne grupy społeczne gdzie pe****lia jest równie duza lub nawet wieksza czuja s...
Dla mnie ksiadz pe****l jest takim samym przestepca jak kazdy pe****l, nie ma znaczenia , znaczenie ma to ze za pe****lie odpowiada jak na razie tylko kosciol, co zamydlą całkowicie problem i przez to jest szkodliwe , bo inne grupy społeczne gdzie pe****lia jest równie duza lub nawet wieksza czuja sie bezpiecznie i proceder ten kwitnie, jezeli ktos chce walczyc z pe****lia t o na calym froncie , inaczej to jest tylko nagonka, i to jes powód. I nie bronię ksiezy pe****lów tylko zwracam uwage na szerszy aspekt sprawy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
gajcy bronisz pe****lów na każdym kroku. Nawet podając te swoje zmyślone statystyki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A tak naprawde to nagrania byly zdobyte nie legalnie przez jakas grupę przestępcza , najwazniejsze jest dowiedziec sie kto to zdobył i jaki byl jego cel. Co chciał osiągnąć, trzeba brac wzór z naszego kochanego premiera,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane