Reklama
Reklama

Komentarze

3
G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Roznica jest taka ze kosciol walczy z pe****lia a inne grupy społeczne nie, a np pe****lia wsród homoseksualistow jest duzo wieksza niz w kosciele a jest polityczna cisza i pe****lia w tamtej grupie rozwija sie ja łąka na wiosne.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Wiesz, a jak ksiądz się dobiera do ministrantów, to jest również homoseksualistą, taka drobna luka w Twoim rozumowaniu. Swoją drogą jedyna walka jaka kościołowi dotąd dobrze wychodziła to było ukrywanie pe****lów w swoich szeregach, szczęściem zmienia się to ostatnio, ale zbyt wolno.

Wiesz, a jak ksiądz się dobiera do ministrantów, to jest również homoseksualistą, taka drobna luka w Twoim rozumowaniu. Swoją drogą jedyna walka jaka kościołowi dotąd dobrze wychodziła to było ukrywanie pe****lów w swoich szeregach, szczęściem zmienia się to ostatnio, ale zbyt wolno.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Ja pisalem o niezrzeszonych homoseksualistach :)

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

A poprawnosc polityczna chroni homoseksualistow bardziej niz Watykan ksiezy. I tu jest pies pogrzebany . Statystyki jakies tam sa i z nich wynika jak jest z pe****lia.

0

Zglos komentarz

K
Klub_Smolenski ⚔️ Jedi
11 lat temu

gajcy przestań juz wymyślać te statystyki. Mnie zastanawia tylko dlaczego tak zaciekle bronisz księży pe****lów...

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Dla mnie ksiadz pe****l jest takim samym przestepca jak kazdy pe****l, nie ma znaczenia , znaczenie ma to ze za pe****lie odpowiada jak na razie tylko kosciol, co zamydlą całkowicie problem i przez to jest szkodliwe , bo inne grupy społeczne gdzie pe****lia jest równie duza lub nawet wieksza czuja s...

Dla mnie ksiadz pe****l jest takim samym przestepca jak kazdy pe****l, nie ma znaczenia , znaczenie ma to ze za pe****lie odpowiada jak na razie tylko kosciol, co zamydlą całkowicie problem i przez to jest szkodliwe , bo inne grupy społeczne gdzie pe****lia jest równie duza lub nawet wieksza czuja sie bezpiecznie i proceder ten kwitnie, jezeli ktos chce walczyc z pe****lia t o na calym froncie , inaczej to jest tylko nagonka, i to jes powód. I nie bronię ksiezy pe****lów tylko zwracam uwage na szerszy aspekt sprawy.

0

Zglos komentarz

K
Klub_Smolenski ⚔️ Jedi
11 lat temu

gajcy bronisz pe****lów na każdym kroku. Nawet podając te swoje zmyślone statystyki.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

A tak naprawde to nagrania byly zdobyte nie legalnie przez jakas grupę przestępcza , najwazniejsze jest dowiedziec sie kto to zdobył i jaki byl jego cel. Co chciał osiągnąć, trzeba brac wzór z naszego kochanego premiera,

0

Zglos komentarz

M
Maciek256 🏹 Łowca
11 lat temu

to się nazywa Saint B,podoba mi się.

0

Zglos komentarz

Reklama