Reklama
Reklama

Komentarze

11
G
gastryk 😏 Szyderca
11 lat temu

Ktoś to odsłonił i wyszarpał kable i nie było to dziecko! Takiemu tylko łapy połamać, albo życzyć żeby skonczył jak ten, co wszedł do rozdzielni wysokiego napięcia1

0

Zglos komentarz

R
RuterFull 🎖️ Snajper
11 lat temu

No to gonzalo nie dotykaj bo kopnie...

0

Zglos komentarz

M
michau_n 😏 Szyderca
11 lat temu

zabezpieczenie to i było ale nie przed dzikimi zwierzętami które wyszarpały je dla draki

0

Zglos komentarz

N
NiggerKiller 🌾 Wieśniak
11 lat temu

O ino na wiocha a ja jestem z kruszwicy:((

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

ODLAŁBYM SIE NA TO

0

Zglos komentarz

P
ptaku110 🌾 Wieśniak
11 lat temu

dzieci w nocy powinny kurna spać a nie bawić się w elektryka....

0

Zglos komentarz

O
outsiderjack 😏 Szyderca
11 lat temu

Jeden pacan zniszczył, jakiś pracownik kiepsko zabezpieczył,więc znowu jakiś pacan zerwał. Na wiochę, jak na wiochę to się nadaje, ale może lepiej powiadomić zakład odpowiedzialny za utrzymanie tego w należytym porządku.

0

Zglos komentarz

O
otyg 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ciekawe dziecko czy de**l który uszkodził osłonę. Wielu Polaków jesy chyba niedorozwiniętych niszczenie ławek, malowanie na ścianach itd. niszczenie mienia na które reszta nas się złożyła.

0

Zglos komentarz

P
PreToX 🌾 Wieśniak
11 lat temu

I znowu moje miasto... Jak nie Waszka G, śmietniki na placu zabaw czy gimbusy w trawach to to... Ale wstyd...

0

Zglos komentarz

L
liseklisek6666 😏 Szyderca
11 lat temu

Zabezpieczenie było ok, ale nie przeciw de**lom

0

Zglos komentarz

A
aio13 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jeśli id**tom przeszkadza osłona to co się dziwić i do kogo mieć pretensje?

0

Zglos komentarz

Reklama