Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

tak, mój ojciec tez dostał kiedys rachunek na kwote dwóch groszy...

0

Zglos komentarz

K
kaldam 💩 JP 100%
11 lat temu

Też taki dostałem (kasa musi sie zgadzać) Płatne na poczcie plus 2,5 zł

0

Zglos komentarz

M
Marmur87 🎖️ Snajper
11 lat temu

Jak zrobiłeś nadpłatę tak, że został ci 1 gr, to twój problem. Co do płatne na poczcie możesz wysłać normalnym przelewem i nie płacić żadnego 2,5.

0

Zglos komentarz

P
piotrzet80 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ale to nie wina Polkomtela tylko ustawodawcy że każda kwota w firmie musi być fakturowana nawet ta na 1 grosz.

0

Zglos komentarz

Reklama