Polkomtel
przez
Admin
— 11 lat temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Też taki dostałem (kasa musi sie zgadzać) Płatne na poczcie plus 2,5 zł
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak zrobiłeś nadpłatę tak, że został ci 1 gr, to twój problem. Co do płatne na poczcie możesz wysłać normalnym przelewem i nie płacić żadnego 2,5.
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale to nie wina Polkomtela tylko ustawodawcy że każda kwota w firmie musi być fakturowana nawet ta na 1 grosz.
Zgłoszenie zostało wysłane