Reklama
Reklama

Komentarze

5
T
tucanos 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Sezon urlopowy, więc mnie to wygląda na "wirusa filipińskiego" :D hehehe

0

Zglos komentarz

R
ronin000 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ważne że bez playbacku

0

Zglos komentarz

L
liseklisek6666 😏 Szyderca
11 lat temu

Czasem jednak lepiej playback dać.

0

Zglos komentarz

P
perun12345 😏 Szyderca
11 lat temu

Według mnie jednak zawsze lepiej bez, dopiero by była wiocha jakby ludzie widzieli, że jest pijany a na dodatek aby to ukryć puścili playback. Po za tym to nie jego pierwszy raz.

0

Zglos komentarz

S
szprycel 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Miasto Tarnobrzeg, gdzie odbywał się koncert nie zapłaciło za ten występ.

0

Zglos komentarz

P
perun12345 😏 Szyderca
11 lat temu

Tak to jest jak na backstagu daje się gwiazdom alkohol za darmo.

0

Zglos komentarz

J
jaja900 🌾 Wieśniak
11 lat temu

I tak go nie słuchali bo na komórki nagrywali

0

Zglos komentarz

Reklama