Reklama
Reklama

Komentarze

4
R
RzonatyWonsz 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie jestem wierzący, niby katolik, ale tylko tak bo poświęciłem się dla żony by nie napisać prośby o ekskomunikę... Nie cierpię kościoła, katolików fanatyków, a poza tym kościół nie lubi takich jak ja, nie rosnę tam gdzie mnie nie sieją. Żałuję tylko tego że nie zatrzymaliśmy się na starym testamenc...

Nie jestem wierzący, niby katolik, ale tylko tak bo poświęciłem się dla żony by nie napisać prośby o ekskomunikę... Nie cierpię kościoła, katolików fanatyków, a poza tym kościół nie lubi takich jak ja, nie rosnę tam gdzie mnie nie sieją. Żałuję tylko tego że nie zatrzymaliśmy się na starym testamencie, gdzie był zły bóg ojciec, który za dobre wynagradzał a za złe karał. Nowy testament spaprał robotę ... bo dostaliśmy wybór, a moim zdaniem od razu łeb up(i)erdolić i byłby spokój

0

Zglos komentarz

K
kwas79 😏 Szyderca
11 lat temu

Jaka jest w Polsce kara za pe****lię ??? Przeniesienie do innej parafii.

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
11 lat temu

NIE ROZUMIEM - TYLU PE****LI W KIECACH A GDZIE SA TATUSIOWIE TYCH DZIECI ??. GDYBY TO NA MNIE TRAFILO LUB INNEGO NORMALNEGO UMYSLOWO - PO PE****LU TYLKO KIECA BY ZOSTALA !!.

0

Zglos komentarz

D
durthu 😏 Szyderca
11 lat temu

Sprawdzał tylko cnotę, a ludziska od razu skandal, oj tam oj tam(stare baby prowokują).

0

Zglos komentarz

Reklama