Reklama
Reklama

Komentarze

5
L
lenkaya 🎖️ Snajper
11 lat temu

brak słów..

0

Zglos komentarz

A
Asuritt 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jeżeli urzędy upadną np ZUS w 2022 to urzędników na wysypisko wykopać bez prawa do wcześniejszej emerytury ani żadnych świadczeń ... przecież urzędnik to len nic nie robi cały dzień pisanie na kompie przez 2h dziennie to nie praca a kopanie 8h w słońcu i zabieranie 90% wypłaty robotnikowi to nie pr...

jeżeli urzędy upadną np ZUS w 2022 to urzędników na wysypisko wykopać bez prawa do wcześniejszej emerytury ani żadnych świadczeń ... przecież urzędnik to len nic nie robi cały dzień pisanie na kompie przez 2h dziennie to nie praca a kopanie 8h w słońcu i zabieranie 90% wypłaty robotnikowi to nie praca

0

Zglos komentarz

A
Asuritt 🌾 Wieśniak
11 lat temu

PS : jestescie też hipokrytami .... piszecie o jednym piesku a kur#$% mln innych zdycha kazdego dnia w schroniskach parkach i na śmietnikach bo nie potraficie przestać rozmnazac je ... albo po dorosnieciu wywalacie je do lasu , kanału czy inne miejsca

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Sporo o nas wiesz Asuritt.

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
11 lat temu

A MOZE BY JE TAK EKSPORTOWAC DO CHIN I PRZEKAZYWAC HODOWCOM ??.POZBYLI BYSMY SIE WALESAJACYCH A I PARE ZLOTYCH DO PUSTEGO BUDZETU DLA DECYDENTOW BY SIE PRZYDALO !!

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Do Chin to lepiej Rydzyka, Pieronka czy Głodzia. Psy są fajne i lepiej łożyć na nie niż na tych pasożytów.

0

Zglos komentarz

A
Asuritt 🌾 Wieśniak
11 lat temu

przestańcie rozmnażać psy i koty ,,, tam nie rodzi się jedno szczenie tylko kilka i resztę chowacie tylko do czasu jak już nie jest szczeniaczkiem pięknym i wywalacie je do lasów na ulice itp ... ku**a mać przestańcie je rozmnażać

0

Zglos komentarz

Reklama