Reklama
Reklama

Komentarze

3
R
Rebel81 🌾 Wieśniak
11 lat temu

W Polsce to już norma-trzeba lud doić póki jest z czego...

0

Zglos komentarz

A
Asuritt 🌾 Wieśniak
11 lat temu

zapomniałeś dodać ze płacimy na bramkach i w kasach na stacji 50% to opłata na drogi i infrastrukturę (ta jasne)

0

Zglos komentarz

A
adamosow 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zapomnieliście że koncesje sprzedał rząd SLD na początku lat 90-siątych

0

Zglos komentarz

Reklama