Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
krzychum4 😏 Szyderca
11 lat temu

Pociąg specjalny, bilet na 3 osoby, czyli jakby był to noormalny pociąg bilet zamknąłby się w kwocie ok 14 zł za osobę.

0

Zglos komentarz

R
roratnik 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Woodstock:)

0

Zglos komentarz

G
geniuszczura 🎖️ Snajper
11 lat temu

to zapraszam do taxi.

0

Zglos komentarz

P
pirzol89 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jest zaznaczone że to "taryfa specjalna", pewnie dlatego taka cena. Ja ostatnio za 43 KM płaciłem 11,70 zł za bilet jednoosobowy. Nie wiem tylko co ta "taryfa specjalna" oznacza

0

Zglos komentarz

Reklama