Reklama
Reklama

Komentarze

5
U
Uciopucio 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Cwana bestia

0

Zglos komentarz

L
leworeczny 😏 Szyderca
11 lat temu

zyebany tez bym nie patrzyl byle sie przekimac. w okularniku miejsca pod dostatkiem

0

Zglos komentarz

L
leworeczny 😏 Szyderca
11 lat temu

kolo z prawej na betonie pewnie marzy o takiej miejscowce

0

Zglos komentarz

R
rene30 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

ja tam czekam aż jakiś "inteligent" wklei to i opisze Woodstock...

0

Zglos komentarz

S
sylwunia1420 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Przynajmniej w te upały dopływ powietrza i co ważne nie prowadzi pod wpływem alkoholu.

0

Zglos komentarz

Reklama