Reklama
Reklama

Komentarze

1
C
CountPerun 😏 Szyderca
11 lat temu

Pracuję na stacji paliwowej i z doświadczenia wiem, że najwięcej śm***i leży tuż koło kosza. Polska kultura.

0

Zglos komentarz

Reklama