Reklama
Reklama

Komentarze

2
P
pawel1407 🌾 Wieśniak
11 lat temu

nie no pewnie lepiej nie informować o zaistniałej awarii i przyjąć kogoś na d**ę

0

Zglos komentarz

M
mad_max_82 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jak mi nawalił włącznik świateł stopu to sygnalizowałem przeciwmgielnymi tylnymi, kierowcy się domyślali że coś mi nawaliło, jakoś do domu dotarłem.

0

Zglos komentarz

Reklama