Reklama
Reklama

Komentarze

7
G
Gorilla1984 🎖️ Snajper
11 lat temu

Koncert w psychatryku?

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

a panu stoi, czy to tylko tak ładnie upozorowane?

0

Zglos komentarz

B
bartulo1970 🌾 Wieśniak
11 lat temu

pisać się "naum" tłumoku jeden potem kogoś krytykuj

0

Zglos komentarz

S
ser-twarogowy 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Mówi się "łyżka dziegciu", a nie szczypta, pacanku.

0

Zglos komentarz

E
Elbing 🏆 Master
11 lat temu

Używa się obu form. Łyżka jest bezsprzecznie popularniejsza lecz szczypta nie stanowi błędu Szanowny Panie Hiperpoprawny...

0

Zglos komentarz

B
biedronka2019 🌾 Wieśniak
11 lat temu

koniec świata to najeżone kolorowe z taśmą z kasety magnetofonowej obok nie wiadomo co aaaaa

0

Zglos komentarz

M
monterr78 😏 Szyderca
11 lat temu

Czas zejść ze sceny j..bany pe**le!!!

0

Zglos komentarz

N
nil72 😏 Szyderca
11 lat temu

Prima balerona i Jimy pedryl

0

Zglos komentarz

Reklama