Reklama
Reklama

Komentarze

2
F
Franusss 😏 Szyderca
11 lat temu

Droga zamknięta ale zdjęcie wrzucić trzeba :O

0

Zglos komentarz

K
krzysztfo 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jak bym miał taką fure to też bym tak parkował... kto bogatemu zabroni w tym kraju.

0

Zglos komentarz

Reklama