Reklama
Reklama

Komentarze

6
D
DOMES1 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Szkoda ze dzisiaj niema takiego zoo!

0

Zglos komentarz

L
leszkowaty 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

a gdzie tabliczka "nie karmić zwierząt"?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Afryka to jedno wielkie zoo.

0

Zglos komentarz

C
CountPerun 😏 Szyderca
11 lat temu

Obecnie w Belgii atrakcją jest spotkać rodzimego, białego Belga. Tolerancja i otwartość europejska...

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

I glupota lewicowych multikulti.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Nie dlugo bedzie odwrotnie, na zewnątrz muzulmanie wewnątrz biali europejczycy.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Dziś tendencja się odwraca. Niebawem biali, w swoich własnych krajach, będą mieszkali w osiedlach otoczonych wielkimi murami jak w RPA.

0

Zglos komentarz

Reklama