Reklama
Reklama

Komentarze

6
P
Pograbek 🎖️ Snajper
11 lat temu

no co prawdę powiedział.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

.uj ci w d**ę i komentatorowi też

0

Zglos komentarz

K
koll2 😏 Szyderca
11 lat temu

Polska ma trwałą opinię na świecie. Ciężko na nią zapracowaliśmy.

0

Zglos komentarz

H
Husarz164 😏 Szyderca
11 lat temu

Nasi odbierali co tamci zabrali podczas II wojny światowej.

0

Zglos komentarz

G
glayt 😏 Szyderca
11 lat temu

Nie nakręcajcie się, to tylko pojedynczy incydent. Sami nie jesteśmy lepsi w ocenie innych narodów, jak chociażby całkiem niedawno żarty Wojewódzkiego i Figurskiego w radiu o Ukrainkach! Niemiec doj**ł z grubej rury to fakt, i uj mu w d**e, wieśniakowi:)

0

Zglos komentarz

K
klotylda601 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Je,,ć faszystów

0

Zglos komentarz

L
luc-o 😏 Szyderca
11 lat temu

Mieszkam w Berlinie... jak C**j... znajde to z kumplami mu wjeb..iemy!

0

Zglos komentarz

M
mashallah 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Pewnie żona Polka go wK****ła

0

Zglos komentarz

Reklama