Reklama
Reklama

Komentarze

3
R
Rapunzel 🏹 Łowca
11 lat temu

to jak to jest to jak to rozumieć? że wiocha bo jak sprawdzić, że to nie podły żart, czy że wiocha bo ktoś tu próbuje załatwić publicznie własne porachunki?

0

Zglos komentarz

J
johny_p1 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Takie coś tylko w Ełku

0

Zglos komentarz

B
boston111 🌾 Wieśniak
11 lat temu

znam gościa dawaj numer

0

Zglos komentarz

Reklama