Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
SaoPaulo 🎖️ Snajper
11 lat temu

Przywrócić obowiązkowe wojsko!!!

0

Zglos komentarz

X
xvxFUxvx 🌾 Wieśniak
11 lat temu

nie obowiązkowe wojsko tylko embargo na rurki

0

Zglos komentarz

W
Weldenia 💩 JP 100%
11 lat temu

Szkoda mi tylko tej koszulki, bo muza fajna...

0

Zglos komentarz

R
rustynail 🌾 Wieśniak
11 lat temu

właśnie takie kmioty, pederaści, panowie w s**ienkach etc. w czasie wojny będą służyć za mięso armatnie....

0

Zglos komentarz

R
redzi301 😏 Szyderca
11 lat temu

Jak go pojadą w kolejarza to faktycznie ofensywa sie zatrzyma , będą mieli na czym się wyżyć

0

Zglos komentarz

Reklama