Reklama
Reklama

Komentarze

33
E
emulek 💩 JP 100%
14 lat temu

śmiejecie się, a jakieś wieśniary na pewno napisały do niego.

0

Zglos komentarz

O
oruz3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

.... i pryszcz

0

Zglos komentarz

A
Artuditu2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

grubo

0

Zglos komentarz

L
lukasz19992_15 🌾 Wieśniak
14 lat temu

majek !@#!$!:DDDDDDDDDDDDDD

0

Zglos komentarz

S
Skejt 🌾 Wieśniak
14 lat temu

On chyba nie skumał że ten numer pewexu to była ironia...

0

Zglos komentarz

K
KrUcHy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie numer pewexu tylko pewexa!!!! sam jesteś jak ironia. wioska.

0

Zglos komentarz

A
acared 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale ma dobrego pryszcza...

0

Zglos komentarz

R
Rexmor 🌾 Wieśniak
14 lat temu

djego zdjecie nie jest przerebione bylo na nk i fb przez dlugi czas a tego goscia znam...

0

Zglos komentarz

B
bolubie 💩 JP 100%
14 lat temu

Do julia_09 Może dziecko drogie wstawilabys swoje zdj. a nie wykorzystujesz zdj kogoś kogo zapewne znasz żal mi takich dzieci jak ty... A teraz czekam na jakies twoje sweet focie;] na pewno bedzie sliczne z taka buźką jak ty masz ...:)

0

Zglos komentarz

C
ciabaja 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hahahaha :D Ale koles :D

0

Zglos komentarz

M
macko121 🏹 Łowca
14 lat temu

hahaha. kot, wariat. hah.

0

Zglos komentarz

D
darqa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no wlasnie wiesniary przeciez szukal dziuni no to kto mial do niego napisac ;D tylko wiesniary!

0

Zglos komentarz

K
Kaarmeelkaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Taaa chłopak z bajeremm i pryszczami ... ;/

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

dekiel

0

Zglos komentarz

W
WrednaJestem 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mmm Brałabym

0

Zglos komentarz

S
suchy92a 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ej z którego Wygnanowa? :D Zna go ktoś? :DD

0

Zglos komentarz

R
Rexmor 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja go znam ;pp

0

Zglos komentarz

M
messi1602 💩 JP 100%
14 lat temu

koles sciągnał tekst piosenki Pewexa pt: taki jestem i mysli ze ma gadane haha

0

Zglos komentarz

M
maniusia17 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zna Wojewódzkiego i Borysa Szycaa?? ;D

0

Zglos komentarz

T
TechnicznyDebil 😏 Szyderca
14 lat temu

Ja jestem Bartex złoto, hajs, lans i pryszcze.

0

Zglos komentarz

S
sohee 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Złoto, hajs, lans i bałns z trądzikiem. Super.

0

Zglos komentarz

D
davievil6x3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

prawdziwa wiocha to cytowanie pewexu w połączeniu z heavy metal fingers

0

Zglos komentarz

L
LepszyMaysterek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dowiedz się lepiej o znaczenie słów: złoto, hajs, lans, bounce

0

Zglos komentarz

D
djego 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Znając życie przerobione przez osobe ktora je tutaj dodala ;p

0

Zglos komentarz

S
serrano 🌾 Wieśniak
14 lat temu

z wygnanowa:D

0

Zglos komentarz

R
rekinio85 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zapomnial dodac cos o pryszczach na czole

0

Zglos komentarz

S
student108c 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"Ja jestem Bartex złoto, hajs, lans i.... moja twarz" Chyba tak leci.

0

Zglos komentarz

P
perkramer 💩 JP 100%
14 lat temu

dobry bajer iśliczne pryszscze

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

\m/.. ciekawe czy wie co to znaczy...

0

Zglos komentarz

N
netany 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie sądzę by wiedział.. Id**tyczne społeczeństwo.. Używa znaków których znaczenia nie zna..

0

Zglos komentarz

M
mala1997 🌾 Wieśniak
14 lat temu

OMG!!! Klon Bartka Kurka??

0

Zglos komentarz

V
Vaalea 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Leczenie kompleksów.

0

Zglos komentarz

S
smieszekkk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahha:D koleś wygrywa cała wiochę :D

0

Zglos komentarz

D
darekc1989 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Podobny do Bartka Kurka :))

0

Zglos komentarz

K
kongijczyk 💩 JP 100%
14 lat temu

brawo, to wygrywa wioche, jak dla mnie

0

Zglos komentarz

K
ks.proboszcz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I to jest prawdziwa wiocha!

0

Zglos komentarz

Reklama