Reklama
Reklama

Komentarze

22
B
beneksolej 💩 JP 100%
11 lat temu

mysle ze jestes id***a wstawic takie go**o

0

Zglos komentarz

B
bari2010 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Tylko cytat Conchity Wurst , eurowizji nie oglądałem ale wiem kto to ten ktoś ;d

0

Zglos komentarz

M
megadarass 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Powinno być: Przyszli głodni, a wyszło najedzone. (To coś).

0

Zglos komentarz

L
lordvader666 🌾 Wieśniak
11 lat temu

btw "miha" chyba się inaczej pisze LOL

0

Zglos komentarz

M
mark336 🏹 Łowca
11 lat temu

a micha przez "CH"

0

Zglos komentarz

L
lordvader666 🌾 Wieśniak
11 lat temu

dokładnie, tak samo jak conCHita ;-p

0

Zglos komentarz

H
h3h3 😏 Szyderca
11 lat temu

Nie. To jest nazwa własna tego azjatyckiego lokalu. To nie jest "Duża micha", tylko "Du-za mi-ha".

0

Zglos komentarz

M
munios123 😏 Szyderca
11 lat temu

Admin znów wzniósł się na wyżyny....

0

Zglos komentarz

L
leviticus_1 🎖️ Snajper
11 lat temu

Bardzo fajne. Nie wiem skąd się to tutaj więło

0

Zglos komentarz

L
lukashhekk88 🌾 Wieśniak
11 lat temu

tak działa kiełbasa którą zamówiła na obiad ...

0

Zglos komentarz

M
manamanam 🏹 Łowca
11 lat temu

Suzzi86. Widzę, że ten żart minął cię w drzwiach.

0

Zglos komentarz

G
gates3 🌾 Wieśniak
11 lat temu

http...

0

Zglos komentarz

G
gates3 🌾 Wieśniak
11 lat temu

http...

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
11 lat temu

A na obiad ch.j nie jedzenie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

rzeczywiscie jakos malo apetycznie brzmi. Kiedys mialam przyjemnosc byc w barze w ktorym menu bylo podzielone na dania dla kobiet (mniejsza porcja za nizsza cene) i meskie - wiecej i ciut drozej. Ale nic posredniego nie podawali ;)

0

Zglos komentarz

F
franekmucha 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Głodny nie jesteś sobą.

0

Zglos komentarz

R
robolov 🏹 Łowca
11 lat temu

autorka absurdu chyba nie zrozumiała tego co tu wrzuciła...

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
11 lat temu

Nawet bym tam nie wszedl za promowanie tego pe**lskiego dewianta.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

a) naucz się odróżniać gejów od transwestytów i drag queen. b) gorsze od "pe**łów" są pe****le. Nadal napalasz się na 13-latki z wadami wrodzonymi?

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
11 lat temu

Nie pier**dol głupot! A wszystkie pe**ly to jedni dewinci chorzy umysłowo ,stosowałbym lobotomię podwójnie ,a pozniej wrzucał do kotła ,by to sc****o nie wylazło ,ciebie tez bym wrzucił pe****lo-lubna kozo,to ty lubujesz sie w dewiacjach i wynaturzeniach seksualnych lewicowa szma**to! Tfu !

Nie pier**dol głupot! A wszystkie pe**ly to jedni dewinci chorzy umysłowo ,stosowałbym lobotomię podwójnie ,a pozniej wrzucał do kotła ,by to sc****o nie wylazło ,ciebie tez bym wrzucił pe****lo-lubna kozo,to ty lubujesz sie w dewiacjach i wynaturzeniach seksualnych lewicowa szma**to! Tfu !

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

... powiedziała szmata sama do siebie. Pod latarnią najciemniej a najbardziej wypierają się winni.      Życzę smacznego, skoro jesz "seksualne śc****a". A kto jest chory umyslowo - ten kto musi nałogowo śledzić swoje komentarze. Idź dalej posuwać swoją kozę i podniecaj sie dalej nieletnimi...

... powiedziała szmata sama do siebie. Pod latarnią najciemniej a najbardziej wypierają się winni.      Życzę smacznego, skoro jesz "seksualne śc****a". A kto jest chory umyslowo - ten kto musi nałogowo śledzić swoje komentarze. Idź dalej posuwać swoją kozę i podniecaj sie dalej nieletnimi dziewczynkami. Ja tymczasem idę kuszę naszykować.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
11 lat temu

,,Jak można napisać coś i określić to ,,powiedział" do siebie" ,chyba napisał do siebie, ale pewnie siano było mokre i stęchło dlatego tak cie wyjeb***ło i pierd**lisz farmazony ,ale ty zawsze pierd**liłaś o tolerancji do wszelkkiej dewiacji i wynaturzeniach ,wiec nawet nie powinienem sie...

,,Jak można napisać coś i określić to ,,powiedział" do siebie" ,chyba napisał do siebie, ale pewnie siano było mokre i stęchło dlatego tak cie wyjeb***ło i pierd**lisz farmazony ,ale ty zawsze pierd**liłaś o tolerancji do wszelkkiej dewiacji i wynaturzeniach ,wiec nawet nie powinienem sie dziwić. Do kotła hop ku*wa! Hop! JUŻ! KU*WA! Pe****lsko-lubna szmato ! Tfu !

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
11 lat temu

Kiedyś bedziesz palić sie w piekle za tolerowanie tego wszelkiego sc****a pe****lsko-pe**lskiego ! Tfu !

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

piekławem. Jutroktośprzyjdzie. Pe****li nie toleruję i dlatego mam naszykowaną na ciebie kuszę

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
11 lat temu

Sama tolerujesz pe****lów i pe**łów ,zoofilów i wszelkiej maści zboczeńców dlatego cibie bardzo nie lubie.

0

Zglos komentarz

W
wojt2000 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Super pomysł na reklamę! :) Nie ma wiochy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Dali mu du-zą ci-pę.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Dalimmu du-zą ci-pę.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

A cóż za ponurak wrzucił to na wiochę?

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

zdaje się że ja :) wiem, wiem, mam czasem absurdalne poczucie humoru :)

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

zrozumiałam az za dobrze, ale rozbroiło mnie to po prostu :)

0

Zglos komentarz

S
stich 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Autorze, zupełnie nie zrozumiałeś co mieli na myśli tworzący tę tablicę.

0

Zglos komentarz

Reklama