Reklama
Reklama

Komentarze

25
T
toma11 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Sorry, taki mamy klimat.

0

Zglos komentarz

B
bartek250570 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ta nalepka to oczywisty fake.

0

Zglos komentarz

R
rayuu90 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie do konca, zalezy tez w jaki sposob powloka byla nakladana oraz jakas ma grubosc. To wplywa na trwalosc powloki. Sposob nalozenia polwoki wplywa takze na to czy jesli zarysujemy powoloke to proces korozji potepuje dalej lub nie. WIEC JEST TO MOZLIWE. Wplyw na to ma takze przygotowanie powierzchni...

Nie do konca, zalezy tez w jaki sposob powloka byla nakladana oraz jakas ma grubosc. To wplywa na trwalosc powloki. Sposob nalozenia polwoki wplywa takze na to czy jesli zarysujemy powoloke to proces korozji potepuje dalej lub nie. WIEC JEST TO MOZLIWE. Wplyw na to ma takze przygotowanie powierzchni pod powloke :)

0

Zglos komentarz

R
rayuu90 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie do konca, zalezy tez w jaki sposob powloka byla nakladana oraz jakas ma grubosc. To wplywa na trwalosc powloki. Sposob nalozenia polwoki wplywa takze na to czy jesli zarysujemy powoloke to proces korozji potepuje dalej lub nie. WIEC JEST TO MOZLIWE

0

Zglos komentarz

M
mariusz200845 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ekologiczna,szybko biodegradalna.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Chyba czas przerobić ja na karmik,zima idzie...

0

Zglos komentarz

C
cmyk0987654321 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jak się kupuje po taniości to tak jest ze wszystkim!!

0

Zglos komentarz

G
galagodecodi 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Eetam.. my mieliśmy podobnej konstrukcji tylko w chromie.. to nie zardzewaiła ale spawy puściły i odpadł daszek LOL

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Fake. Goła i nie pomalowana wytrzyma dłużej, i takie dziury się nie zrobią...chyba że sąsiad uporczywie solą sypał.

0

Zglos komentarz

P
Piter722 😏 Szyderca
11 lat temu

przecież widać, że chodzi o zamek

0

Zglos komentarz

G
Gucio72 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Antykorozyjnie, to zabezpieczona jest ta naklejka z info ;)

0

Zglos komentarz

W
wiosenka0 🏹 Łowca
11 lat temu

Nienawidzę Cię! to ja chciałem napisać taki koment! :p

0

Zglos komentarz

P
pereszczako 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Aaajjjjjj tam, kwaśne deszcze....

0

Zglos komentarz

C
czlowiek_kciuk 🌾 Wieśniak
11 lat temu

W moczu jest sól.Ktoś Cie nie lubi

0

Zglos komentarz

M
moniczka88 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jak na razie tylko naklejka wytrzymała ;P

0

Zglos komentarz

L
lowkick 🏹 Łowca
11 lat temu

Naklejka jest owszem, ale wklejona w paint-cie, co nie jest ciężko dojrzeć...

0

Zglos komentarz

P
pabloolsztyn 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Pamietajmy o jednym: stał nierdzewna (A2) i kwasoodpornej (A4) drży nie zobaczy ale każdy element ocynkowany ma prawo zadrzewiec jeżeli: warstwa oscynku jest uszkodzona lub powłoka nałożona jest zbyt cienka (np: 12 mikronow jest super). Co nie zmienia faktu ze ktoś tu kupił s**t bo zapewne promocja...

Pamietajmy o jednym: stał nierdzewna (A2) i kwasoodpornej (A4) drży nie zobaczy ale każdy element ocynkowany ma prawo zadrzewiec jeżeli: warstwa oscynku jest uszkodzona lub powłoka nałożona jest zbyt cienka (np: 12 mikronow jest super). Co nie zmienia faktu ze ktoś tu kupił s**t bo zapewne promocja była i zapłacił 20zl zamiast 45zl :-)

0

Zglos komentarz

D
darekrud 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Bo teraz oszczędzają i zamiast ogniowo to nakładają ocynk galwanicznie który jest 4x słabszy, prosty przykład: blaszki pod gwoździe papiaki, te co były na dachu 10 lat trzymają się w miarę dobrze, a kupione i przybite obecnie już po roku pokryły się rdzą :/

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
11 lat temu

Oho! trzeba będzie zrobić blacharkę :D

0

Zglos komentarz

P
prometeush_83 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

FAKE , naklejkę od czegoś innego też umiem przelepić

0

Zglos komentarz

K
kiczkol 🌾 Wieśniak
11 lat temu

prawdziwa jest ta naklejka mam identyczna skrzynke tylko ma ok 14 lat i tez jest pordzewiała

0

Zglos komentarz

N
NiggerKiller 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Taką samą miał mój kumpel tylko, że zieloną.... 15 lat temu. 4 lat na pewno nie ma... Byle na głownej.

0

Zglos komentarz

P
poolskizulej 🌾 Wieśniak
11 lat temu

na pewno ta skrzynka ma 4 lata ehe pokaz paragon

0

Zglos komentarz

M
mateo133 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jak Ci sie farba łuszczyła to nie szło jej pomalować?

0

Zglos komentarz

K
kamyyczek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Beznadziejna skrzynka. Nie kupuje się najtańszej, te trochę droższe są pokryte farbą antykorozyjną . Ocynkowana blach też nie była. Ponadto w tej nie mieszą się listy nawet formatu A-5.

0

Zglos komentarz

C
czapiewski 🎖️ Snajper
11 lat temu

Zameczek OK wiec o co chodzi?

0

Zglos komentarz

S
siwythc666 ⚔️ Jedi
11 lat temu

koło cunku to nawet ta skrzynka nie leżała ;-)

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

ccc - cena czyni cuda :))))

0

Zglos komentarz

V
V-T-S-S 🏹 Łowca
11 lat temu

Ale przecież wiadomo, że chodzi o zamek :)

0

Zglos komentarz

Reklama