Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

w Polsce lepiej byc bezrobotnym lub alkocholikiem niz prowadzic maly biznes!!!

0

Zglos komentarz

R
redzi301 😏 Szyderca
11 lat temu

Dziękować Tuskowi "oby żyło się lepiej" w Brukseli .

0

Zglos komentarz

I
ice6nokia 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jeżeli to prawda to w maju 2015 likwiduje kramik, niech sie pi****lą zachłanne św***e

0

Zglos komentarz

Reklama