Reklama
Reklama

Komentarze

13
M
megan82 🌾 Wieśniak
11 lat temu

chyba Qffa kołysanką na dobranoc uspałeś nie ma opcji zaden wet nie uśpi młodego zdrowego psa ..

0

Zglos komentarz

M
manamanam 🏹 Łowca
11 lat temu

Fakt, że jest to zabronione. Niemniej, trochę pieniążków w kopercie każdą sprawę załatwi.

0

Zglos komentarz

P
pawellt 😏 Szyderca
11 lat temu

Nie napisał, że u weterynarza. Może uśpił siekierą?

0

Zglos komentarz

O
ostra1 🌾 Wieśniak
11 lat temu

znam weterynarza,który przyznał że na wsiach często usypia zdrowe psy,bo inaczej jeden czy drugi burak zarąbie psiaka siekierą:(

0

Zglos komentarz

H
highquality 🌾 Wieśniak
11 lat temu

hahaha sexalkoqrwy

0

Zglos komentarz

J
johno 🏹 Łowca
11 lat temu

No! I palił papierosy. I przeklinał! Paskudny dog.

0

Zglos komentarz

I
ivy88 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Kiepska prowokacja, ale przynajmniej koleś ma słownik w domu.

0

Zglos komentarz

D
dahomej 🌟 Padawan
11 lat temu

Właściciel durny jak bezmózgie Yeti.

0

Zglos komentarz

G
GangBangStyle 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jaki właściciel taki pies..

0

Zglos komentarz

Y
Yossarian 🌾 Wieśniak
11 lat temu

>2014 >op nie wie co to trolling

0

Zglos komentarz

K
Kris_Milan 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Takie są efekty jak ktoś nie kocha zwierząt,a chce mieć dużego pieska żeby się chwalić przed innymi.

0

Zglos komentarz

E
endriu73.73 🌾 Wieśniak
11 lat temu

tego właściciela powinni uśpić bo to de**l szkoda tlenu na takiego pustaka

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Usypianie zdrowego psa, to przestępstwo, za które grozi nawet kara więzienia. Mam nadzieję, że ktoś ciula namierzył i zgłosił to gdzie trzeba.

0

Zglos komentarz

M
Mr_Flood 🏹 Łowca
11 lat temu

przecież to śmierdzi fakem na kilometr.

0

Zglos komentarz

E
11 lat temu

Co macie do tego człowieka ? Też bym tak zrobił jakby bydlak był agresywny wobec mnie (swego pana).

0

Zglos komentarz

N
NocnaGlizda 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie mierz innych swoją miarą. Gdy Ciebie karzą to reagujesz pozytywnie? Może to z tobą jest coś nie tak. Dobra wyjaśnienia są dwa. Albo żartowniś i to dosyć słaby albo cóż człowiek-sk*****l.

0

Zglos komentarz

P
pawelorek 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Wieśniak...ty to jesteś prawdziwy wieśniak

0

Zglos komentarz

Reklama