Reklama
A TVP tego też nie wyemitowała - żeby zaoszczędzić

A TVP tego też nie wyemitowała - żeby zaoszczędzić

przez ns1007 — 11 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
N
ns1007 🎖️ Snajper
11 lat temu

To nie plagiat wcześniejszego o transmisji MŚ2014 w Kolarstwie- tamto tez ja wystawiłem tylko bez logowania wiec teraz poprawka po zalogowaniu

0

Zglos komentarz

W
WheelerDealer 🏹 Łowca
11 lat temu

Ale za to mamy inne śc****o typu trudne sprawy.

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
11 lat temu

za avek masz u mnie zawsze plus

0

Zglos komentarz

P
piotrbigaj 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Badzmy szczerzy, wyobraz sobie, ze TVP to emituje, ogladalbys? Ile osob by ogladalo???...

0

Zglos komentarz

Reklama