I wy się dziwicie, że ludzie was nie lubią
przez
TYGRYS-1984
— 11 lat temu
A kto ich lubi,odpady które nie dostały się do policji a po znajomości załatwili pracę w gminie.
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
taaa, kanara nie lubicie, stazy miejskiej nie, policji nie... kasowac bilety, parkowac jak trzeba i jezdzic przepisowo! porzadek musi byc, nie podoba sie - wyp@@lac w kosmos
Zgłoszenie zostało wysłane