Reklama
Reklama

Komentarze

3
P
Przemo.Cycol 🏹 Łowca
11 lat temu

Marcin i Jarek mają wszyty Esperal więc na trzeźwo

0

Zglos komentarz

S
siwythc666 ⚔️ Jedi
11 lat temu

to ostatnie to rzadkość w polskiej budowlance ;-)

0

Zglos komentarz

M
maromarol 🌾 Wieśniak
11 lat temu

No co prawda czy u małego prywaciarza(gimby nie zrozumieją o co chodzi jeszcze ich nie było na swiecie ładnych parę lat) czy duża firma, robole zawsze po jednym a może dwóch i tekst "będzie pan zadowolony".

0

Zglos komentarz

Reklama