Reklama
Reklama

Komentarze

27
S
szulcik 🌟 Padawan
11 lat temu

Uwazam ,ze bardzo dobra reakcja mały dostał lekcje nie kazdemu mozna wejsc na łeb ,mamusia też pewnie bedzie inaczej reagowala.

0

Zglos komentarz

D
Dimasq 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Chcecie autentycznej sytuacji? Dzieciak rozrabia w autobusie jakas kobieta zwraca uwagę matce na co ta odpowiada że wychowuje dziecko bezstresowo. Kiedy autobus zatrzymuje się na przystanku jakiś koleś wychodząc wyjął z buzi gumę, przykleil ja do czoła tej matce i powiedział że też był wychowywany b...

Chcecie autentycznej sytuacji? Dzieciak rozrabia w autobusie jakas kobieta zwraca uwagę matce na co ta odpowiada że wychowuje dziecko bezstresowo. Kiedy autobus zatrzymuje się na przystanku jakiś koleś wychodząc wyjął z buzi gumę, przykleil ja do czoła tej matce i powiedział że też był wychowywany bezstresowo :) Autentyk z mojego miasta sprzed kilku lat

0

Zglos komentarz

B
Bossx333 💩 JP 100%
11 lat temu

Z opowieści mamy zachowywałem się nawet gorzej ale fachowo mi wbiła do głowy że mam się zachowywać jak należy za co jej dziękuję. (ADHD to stan umysłu, bo kiedyś rodzice potrafili wyleczyć z takich zachowań)

0

Zglos komentarz

O
Ozzmo 🌾 Wieśniak
11 lat temu

no oczywiście że ustawka, ale co z tego?? Takie sytuacje zdarzają się na prawdę, że bachor ma samowolkę bo rodzic jest id**tą i nie wie jak wychowywać .

0

Zglos komentarz

A
angie76 😏 Szyderca
11 lat temu

Przecież widać, że to ustawka, a "mama" zachęca "synka" do działania. Poza tym młody patrzy na kogoś spoza kadru, więc moooocno naciągane.

0

Zglos komentarz

R
robolov 🏹 Łowca
11 lat temu

jak widać, użytkownicy wiochy nie są zbyt wymagający i byle gó**o ich zadowoli.. po co myśleć, wystarczy że ktoś to tu wrzucił, czyli znaczy - musi być wiocha ;]

0

Zglos komentarz

B
bubuolek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

grzesiejx jak byś na mnie trafił to skończył byś z wacikami w nosie

0

Zglos komentarz

M
m_p_123 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ja bym oblał matkę.

0

Zglos komentarz

P
Pograbek 🎖️ Snajper
11 lat temu

bezstresowe wychowanie i jutro zrobią nam dzieciaki eutanazje.

0

Zglos komentarz

M
Maciek256 🏹 Łowca
11 lat temu

ja by temu dzieciakowi sprzedał dwa strzały ostrzegawcze w rzepkę,nauczył by się na przyszłość.

0

Zglos komentarz

R
rabin777 😏 Szyderca
11 lat temu

i do paki byś pojechał.

0

Zglos komentarz

R
robolov 🏹 Łowca
11 lat temu

ustawiane czy jak kto woli - wyreżyserowane ;]

0

Zglos komentarz

H
hellrond232 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jak ja nie znosze bachorow...

0

Zglos komentarz

H
hellrond232 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jak ja nie znosze bahorow...

0

Zglos komentarz

F
faille 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

brawo !!! drugą połowę tego płynu powinien wylać na pusty łeb mamusi !!!!!

0

Zglos komentarz

P
piemur 🌾 Wieśniak
11 lat temu

nie wiem czy tylko ja mam wrażenie, że jest moment w którym matka "zachęca " dziecko do kontynuowania chwilka po reprymendzie, delikatnie dzieciaka popycha, mam rację czy może nad interpretuję?

0

Zglos komentarz

M
Martuska82 😏 Szyderca
11 lat temu

Też odniosłam takie wrażenie, dlatego mi to trochę ustawianą akcją jedzie.

0

Zglos komentarz

R
Raflixol 🌾 Wieśniak
11 lat temu

widziałem to już wiele razy i dalej chylę czoło przed goście za oblanie mlekiem tego bachora!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

bardzo dobra reakcja, tylko jeszcze powinien tej głupiej matce chlusnąć, żeby w końcu ochłonęła i oprzytomniała!co za rozwydrzony bachor i zero reakcji rodzica także nie wiadomo które głupsze

0

Zglos komentarz

K
kylma111 🌾 Wieśniak
11 lat temu

i dobrze zrobił stoi taka krowa i sie gapi jak ciele na malowane wróta zamiast smarkaczowi uwagę zwrócic w takim wypadku pytam kto gorszy stara czy malec???

0

Zglos komentarz

D
damsie5 😏 Szyderca
11 lat temu

Suzzi86 nie miałpojęcia to teraz już ma. ;-)

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

na jak długo? i jak mu to mamusia wytłumaczyła? pewnie pogłaskała go po główce i powiedziała, że to tam,ten pan był zły...

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
11 lat temu

sam jestem rodzicem i bardzo dobra reakcja żadnej przemocy ani wyzwisk w kierunku dziecka

0

Zglos komentarz

D
Drago33 😏 Szyderca
11 lat temu

Aż dziwne ,że matka nie oper..liła tego faceta ?? Bo potrafią takie de**lki jeszcze obory narobić ...

0

Zglos komentarz

U
Untraceable 🏹 Łowca
11 lat temu

Jak ją dzieciak robi jak chce to by się prędzej zesrała niż japę otworzyła :)

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
11 lat temu

Matkę też mógł oblać za brak reakcji.

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

ale czego to dziecko jest winne? jak bym potraktowała tym mlekiem kobietę, że nie potrafi dziecka wychować.

0

Zglos komentarz

W
wiskad 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Na wychowanie matki już jest za późno... Dziecko jeszcze ma czas...

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

dlatego ja bym "podziękowała" matce a nie karała dziecko. ten chłopiec na filmiku chyba dobrze sie bawił, nie miał pojęcia o tym, że robi cos złego

0

Zglos komentarz

K
kosma1 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jak w będzie miał 14 lat i przy......li Ci kijem, szukaj matki. Karetka nie dojedzie na czas......

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

wiesz, Kosmus, znam ludzi, którzy wychowali sie w patologicznych rodzinach, gdzie dobrych manier i jakiegokolwiek wzorca było mniej niż zero, a mimo tego wyrośli na porządnych, bo praktycznie wychowali się sami... tutaj dzieciaczek jest jeszcze mały i miejmy nadzieję że mu sie w główce poukłada

wiesz, Kosmus, znam ludzi, którzy wychowali sie w patologicznych rodzinach, gdzie dobrych manier i jakiegokolwiek wzorca było mniej niż zero, a mimo tego wyrośli na porządnych, bo praktycznie wychowali się sami... tutaj dzieciaczek jest jeszcze mały i miejmy nadzieję że mu sie w główce poukłada

0

Zglos komentarz

K
kirer2 🏹 Łowca
11 lat temu

"Kaziu nie kop pana bo sie spocisz" :)))

0

Zglos komentarz

B
basista2 🌾 Wieśniak
11 lat temu

czasem i dziecku przydaje się "zimny prysznic"

0

Zglos komentarz

B
bobwiocha 🌾 Wieśniak
11 lat temu

brawo dla tego pana

0

Zglos komentarz

G
grzesiekx 😏 Szyderca
11 lat temu

Tylko ostatnia ci**a mogła by się tak zachować, normalny człowiek zablokował by noga kółka i po sprawie, gdyby moje dziecko by ktoś w ten sposób potraktował skończył by w kanalizacji miejskiej nogami do góry

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

BYŁO

0

Zglos komentarz

J
janosik1971 🏹 Łowca
11 lat temu

Ja to pewnie oskalpowałbym go a matkę wyr/uchał :D

0

Zglos komentarz

J
janosik1971 🏹 Łowca
11 lat temu

i spuścił się jej na cyce :P

0

Zglos komentarz

L
Lowejek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Dobrze, że nie gdzieś indziej bo jeszcze by pozostał następca...

0

Zglos komentarz

Reklama