Reklama
Reklama

Komentarze

3
F
Franusss 😏 Szyderca
11 lat temu

W tym kraju niema przyszłości. Może za 30-50 lat jak "nasz inteligentny rząd" odejdzie albo lepiej - zejdzie.

0

Zglos komentarz

R
robert358 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Lepiej wyjechać !

0

Zglos komentarz

A
artek4321 💩 JP 100%
11 lat temu

brawo tusk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

Reklama