Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
mctommi 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Tak to już jest, z tym czasem. Jak Putin dzwonił z kondolencjami po smoleńsku, to też podobno jeszcze nie wystartowali...

0

Zglos komentarz

S
sdiz 🌾 Wieśniak
11 lat temu

To raczej fake, przecież nie może być aż taką id**tką.

0

Zglos komentarz

Reklama