Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
Meloman1 💩 JP 100%
11 lat temu

Trzeba było płacić w terminie, a nie jęczeć. Jak się chodzi na cmentarz raz do roku i nie pamięta o terminach, to tak się kończy.

0

Zglos komentarz

P
perun12345 😏 Szyderca
11 lat temu

Dobrze przemyślane zagranie, bo 1 Listopada większość osób przychodzi, więc akcja odniesie największy sukces.

0

Zglos komentarz

J
jax1978 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Bo liczy się KASA

0

Zglos komentarz

M
malurus 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Jak w centrum Warszawy zaparkujesz samochód bez opłaty to też masz mandat za szybą

0

Zglos komentarz

Reklama