Reklama
Reklama

Komentarze

16
S
siwythc666 ⚔️ Jedi
11 lat temu

wydalenie ze szkoły i zakaz edukacji do końca życia... ;-) może to wyglądało by dla nich na nagrodę ale za 10 lat by zrozumieli tą karę ...

0

Zglos komentarz

C
ChwalaSzatanowi 🌾 Wieśniak
11 lat temu

No i co tym uzyskasz? Jest pewien powod dla, ktorego szkoly na sile staraja sie trzymac nawet najglupszych. Bez szkoly takie osobniki wygladuja na ulicy i w przyszlosci moze jeden z nich poderznie ci gardlo za paczke fajek. Nie twierdze, ze szkola wszystkich uratuje ale zawsze jest nadzieja, ze choc...

No i co tym uzyskasz? Jest pewien powod dla, ktorego szkoly na sile staraja sie trzymac nawet najglupszych. Bez szkoly takie osobniki wygladuja na ulicy i w przyszlosci moze jeden z nich poderznie ci gardlo za paczke fajek. Nie twierdze, ze szkola wszystkich uratuje ale zawsze jest nadzieja, ze chociaz 0.01% z nich wyrosnie na ludzi. Dla tego 0.01% warto sie z nimi meczyc.

0

Zglos komentarz

R
Rebus364 🏹 Łowca
11 lat temu

,,Bezstresowe wychowanie'' się kłania.Wpierdzielić po 20 batów na goły tyłek przy obecności całej szkoły, to na drugi raz by się poważnie zastanowili zanim cokolwiek by zniszczyli.

0

Zglos komentarz

B
benex 🌾 Wieśniak
11 lat temu

przedstawiona szkoła to szkoła w warnicach, woj zachpom, powiat pyrzyce, szkoła została zdemolowana przez 2 byłych jej uczniów w wieku 20l, 22l. zapłacili tylko 10tyś kaucji za wyjśćie z aresztu, nie ponieśli żadnej kary, szkoła odremontowali nauczyciele i uczniowie, rozpoczęcie roku szkolnego opóżn...

przedstawiona szkoła to szkoła w warnicach, woj zachpom, powiat pyrzyce, szkoła została zdemolowana przez 2 byłych jej uczniów w wieku 20l, 22l. zapłacili tylko 10tyś kaucji za wyjśćie z aresztu, nie ponieśli żadnej kary, szkoła odremontowali nauczyciele i uczniowie, rozpoczęcie roku szkolnego opóżniło sie o 2 tygodnie. także tak to było. sprawdzcie sobie na stronie gminy warnice.

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Ty żyjesz? Tęskniłem! jeszcze tylko numa powróci na wiochę i moje życie będzie kompletne.

0

Zglos komentarz

N
NieZebymSieZnal 🌾 Wieśniak
11 lat temu

"takie będą Rzeczy Pospolite jak jej młodzieży chowanie" kara powinna zawierać naprawy na własny koszt, a co ważniejsze własnymi rękami, następnie publiczna pochwała (jeśli zasłużą staranną pracą)

0

Zglos komentarz

N
nexus4610 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jakby oni to naprawili wlasnorecznie to nie wygladalo by lepiej niz po demolce

0

Zglos komentarz

M
Maciek256 🏹 Łowca
11 lat temu

dlatego nie piję i nie pale (wszystkiego)

0

Zglos komentarz

E
Eric_Cartman 🎖️ Snajper
11 lat temu

Jak ty k#rwa nic nie pijesz to jak ty żyjesz? Ani wody nic?....

0

Zglos komentarz

P
Pograbek 🎖️ Snajper
11 lat temu

no i niech starzy zapłacą...

0

Zglos komentarz

B
butjuch 🌾 Wieśniak
11 lat temu

TO JEST LEWACKA PROWOKACJA, ŻEBY POLSKIE DZIECI ROSŁY NA ID****W

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
11 lat temu

Ja tam myślę, że to jakiś marsz musiał być. Na pierwszy rzut oka widać, że jakaś pe**lska ta szkoła

0

Zglos komentarz

L
LiliMitch 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wina Tuska...

0

Zglos komentarz

P
puszczyk82 😏 Szyderca
11 lat temu

takie tępe ch.je nie nauczone roboty za tą demolke powinny beknąc i póki nie będzie porządnej kary będą robić co chcą śc****a je.ane!

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
11 lat temu

Czyli musisz kapować

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
11 lat temu

Powinni ich wychłostać drutem kolczastym

0

Zglos komentarz

D
david.brian.35175 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Pewnie mieli "ciag do nauki"

0

Zglos komentarz

L
lejn 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zniszczyli bracia Kaczyńscy

0

Zglos komentarz

E
Eric_Cartman 🎖️ Snajper
11 lat temu

Gruba impreza była :D Ćpanie,alkohol,dz***i,rozróby,demolki,gwałty jazda jak CH#J!

0

Zglos komentarz

S
sambakicikici 🎖️ Snajper
11 lat temu

Impreza urodzinowa w szkole? A ja się pytam gdzie był dyrektor? Gdzie byli rodzice?

0

Zglos komentarz

R
redzi301 😏 Szyderca
11 lat temu

I teraz wpaść im do domu do ich pokoju i zrobić taką samą rozpierduchę.

0

Zglos komentarz

M
Monia82a 🌾 Wieśniak
9 lat temu

I dobrze, szkoła to gó**o!

0

Zglos komentarz

Reklama