Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
koll2 😏 Szyderca
11 lat temu

To w Opolu mają pionowe ulice?

0

Zglos komentarz

J
Julek41 🌾 Wieśniak
11 lat temu

to jest rej. Kędzierzyn Koźle i chyba wiem czyje to auto :D

0

Zglos komentarz

R
RuterFull 🎖️ Snajper
11 lat temu

To jeszcze jakbyś znał tego marnego fotografa to wytłumacz mu jak się robi zdjęcia...

0

Zglos komentarz

I
imiele 😏 Szyderca
11 lat temu

@RuterFull mógłbyś sobie obrócić monitor o 90° i się nie czepiać.

0

Zglos komentarz

R
RuterFull 🎖️ Snajper
11 lat temu

Obróciłem, teraz ulica jest na samochodzie...

0

Zglos komentarz

Reklama