Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
Kocureeek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ja jebie to jest chore! Przecież nie miał wypadku na własne życzenie. I co teraz? Ma oddać ponad 3 tysiące i z czego będzie żył? Co za kraj!!!

0

Zglos komentarz

D
devey 😏 Szyderca
11 lat temu

Ten kraj spłynie kiedyś krwią... Inaczej nigdy nie będzie dobrze.

0

Zglos komentarz

J
jozio_tkaczuk 🌾 Wieśniak
11 lat temu

a w pierdlu siedzac mialby wszystko..lekarza, zarcie, abonament rtv oplacony

0

Zglos komentarz

R
rafalemilian 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jak dostał odszkodowanie niech wrzuci kasę na procent do banku albo niech spróbuje założyć własny interes to że jest chory na epilepsje nie znaczy chyba że jest upośledzony umysłowo.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Dostał odszkodowanie, więc dla Mopsu jest to dochód za dany rok. Wydaje mi się, że może przekroczył limit dochodu, więc zabrano mu zasiłek. W następnym roku jeśli wykaże, że nie miał żadnego dochodu, znów otrzyma zasiłek.

0

Zglos komentarz

Reklama