Reklama
Reklama

Komentarze

4
G
Gargoli 🌾 Wieśniak
11 lat temu

w sumie jakby nie było to co napisała jest prawdą, więc czemu wiocha? Jest pytanie, jest i odpowiedź.

0

Zglos komentarz

Z
Zubkownik 🏹 Łowca
11 lat temu

kOLEŚ POWINIEN IŚĆ SIĘ ZBADAĆ DO SPECJALISTY- NA POCZĄTEK PSYCHIATRY P.S. SWOJEGO F**TA TO CHYBA ZNALAZŁ NA WYSYPISKU(MÓZG PEWNO TEŻ).

0

Zglos komentarz

M
miodzjo 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Było tydzień temu.

0

Zglos komentarz

R
rtd84 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Promujecie zbokow. ''Brawo'' ... admin. Też pewnie jesteś ciepły....

0

Zglos komentarz

Reklama