Reklama
Reklama

Komentarze

8
[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

35 i na głównej. Brawo moderacja, coraz lepiej.

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
11 lat temu

Jureczkowe, to i z minusem by przeszło.

0

Zglos komentarz

O
obcinarka 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A co to jest wiocha?Walka o stolki,czy parodia, zazdrosni polaczki

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
11 lat temu

Za "polaczków" utnę Ci cyce.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

lemingoppajaku Wstawki od 20 w góre wchodzą na główną. Ale jak już pewnie zauważyłeś wstawki które są samopodbijane przez wiadomego palanta głównej nie uświadczą :)

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Nie tylko dziec sa naiwne, dorośli tez dziwnie mysla, PO tez mowi ze dziala dla naszego dobra, i dziala bardzo skutecznie bo tego naszego dobra juz niewiele zostało. A leminga nadal głosują.

0

Zglos komentarz

S
sambakicikici 🎖️ Snajper
11 lat temu

No dokładnie. Powinno się stworzyć nową jednostkę chorób umysłowych- lemingozę obok de**lizmu, im****lizmu i kr***nizmu.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Jezeli tobie sie wydaje ze jakakolwiek partia dotrzyma swoich obietnic wyborczych to musisz byc kompletnym id***a i byc wyborca PIS

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Misza znowu nie dosłyszałeś to Bóg chce naszego dobra. Nawet dla ciebie.

0

Zglos komentarz

O
obcinarka 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zacznijmy od tego,ze kosciol to kamienice,a nie Bog,bo on nie wymaga remontu

0

Zglos komentarz

F
freak4life 😏 Szyderca
11 lat temu

Księża to tylko personel naziemny...

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
11 lat temu

Ze dzieci sa naiwne to rozumiem, ale dlaczego dorosli?

0

Zglos komentarz

L
Loca26 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ksiądz to skarbnik Pana Boga

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
11 lat temu

wczoraj w Betlejem - dzisiaj Bentleyem...

0

Zglos komentarz

Reklama