Reklama
Reklama

Komentarze

3
O
Ordon 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Widziałem program o tym...jest wielu rudych ludzi ponoć głównie z tego powodu, że za młodu, byli obiektem drwin rówieśników i nie byli akceptowani.

0

Zglos komentarz

L
latrell 😏 Szyderca
11 lat temu

reżimowa religia zawsze znajdzie nisze,by kogoś zwerbować.W chrześcijaństwie nazywa sie to chrztem,gdy jestes niczego nieswiadomym niemowleciem.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
11 lat temu

jeden pierniczony rudy muslim, a tu juz dalekosiezne wnioski

0

Zglos komentarz

Reklama