Reklama
Reklama

Komentarze

20
W
wiesniakpawlo 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zagłodził psa ma wprawę jego partia PSL z PO zagładzają Polaków od kiedy stworzyli koalicję a efekty są widoczne na tym zdjęciu .

0

Zglos komentarz

O
ogiolaf 💩 JP 100%
11 lat temu

piachu to pies jadł nie będzie :D

0

Zglos komentarz

N
NoZastanowSie 🎖️ Snajper
11 lat temu

Skur.ysyn. Szkoda, ze obroncy praw zwierzat domagaja sie czesciej mostow dla robakow i swiezej dostawy g'wna, a kar domagaja sie za brak odowiedniego pojemnika do niesienia karpia na chwile zanim sie go utlucze, a nie podwyzszenia kar za znecanie sie nad zwierzetami. 3 lata max, aczkolwiek konczy si...

Skur.ysyn. Szkoda, ze obroncy praw zwierzat domagaja sie czesciej mostow dla robakow i swiezej dostawy g'wna, a kar domagaja sie za brak odowiedniego pojemnika do niesienia karpia na chwile zanim sie go utlucze, a nie podwyzszenia kar za znecanie sie nad zwierzetami. 3 lata max, aczkolwiek konczy sie na grzywnach. Tym powinni sie zajmowac, a nie pier''leniem, ze halas przeszkadza zabom w godach.

0

Zglos komentarz

W
wdowa20.6 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Co za kr***n, jego tak uczepić.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

co za skur.wysyn

0

Zglos komentarz

S
sambakicikici 🎖️ Snajper
11 lat temu

PSL powinno być zdelegalizowane.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

zagłodziłabym dziada i przykuła do budy!

0

Zglos komentarz

G
GanGstaRR 🌾 Wieśniak
11 lat temu

I codziennie oblewał go szambem, ale byłaby frajda!!

0

Zglos komentarz

M
megasam1 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Człowieka poznaje się po tym jak tratuje zwierzęta........... .

0

Zglos komentarz

M
mariuszko22 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A żebyś ku.wysynu zdech za to zwierze.

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
11 lat temu

Człowieka poznajemy po tym jak traktuje zwierzęta.

0

Zglos komentarz

S
Satanabata 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Karmił psy obietnicami 2x dziennie więc widać efekty.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

A najzabawniejsze, że taki bydlak uniknie konsekwencji i nadal będzie "rządzić" za publiczne pieniądze. No rodacy, obrzucajcie się dalej gó wnem :)

0

Zglos komentarz

S
schwule 🌾 Wieśniak
11 lat temu

fajna du***a

0

Zglos komentarz

U
usm.usm 💩 JP 100%
11 lat temu

Może i jest politykiem, ale przy okazji schorowanym człowiekiem, który mieszka w nieogrzewanym mieszkaniu bez prądu i wody. Nie chciał prosić o pomoc, bo są "bardziej potrzebujący" od niego. Nie rzucajmy kamieniem, zanim nie poznamy całej sytuacji.

0

Zglos komentarz

S
stary.kocur 🎖️ Snajper
11 lat temu

Powiedz to temu zwierzakowi, może podzieli się z panem schorowanym ciepłą budą.

0

Zglos komentarz

L
LuskaI23 🏹 Łowca
11 lat temu

Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić zwierzęciu jedzenia, wody, schronienia i opieki weterynaryjnej, to szukasz mu nowego domu lub oddajesz do schroniska, gdzie się nim zajmą i nie będzie cierpiał z głodu, pragnienia, zimna i zapewne robactwa. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla zaniedbywania podstaw...

Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić zwierzęciu jedzenia, wody, schronienia i opieki weterynaryjnej, to szukasz mu nowego domu lub oddajesz do schroniska, gdzie się nim zajmą i nie będzie cierpiał z głodu, pragnienia, zimna i zapewne robactwa. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla zaniedbywania podstawowych potrzeb zwierzęcia. No chyba że Ci się umarło i nikt o tym nie wie.

0

Zglos komentarz

M
mingus33 🎖️ Snajper
11 lat temu

dwa razy dziennie, ale chyba raz w miesiącu.

0

Zglos komentarz

V
violutka 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Oby zdechł...

0

Zglos komentarz

P
pustak82 🌾 Wieśniak
11 lat temu

i to jest sprawiedliwość a nie apelacje odwoływania i 10 niepotrzebnych spraw!

0

Zglos komentarz

T
takitam28 🌾 Wieśniak
11 lat temu

oooo jakie oburzenie z księrzyca spadliście czy co ludzi zagładzają a psami sie przejmujecie w polse NIE MA DEMOKRACJI to państwo deyktatorów że złodzieji i ś**ń to wszyscy wiedzą a dziwicie sie że takie rzeczy polityk zrobił

0

Zglos komentarz

S
stary.kocur 🎖️ Snajper
11 lat temu

Tu się nikt nie dziwi. Sprawa wymaga nagłośnienia, żeby taka osoba znalazła się pod pręgierzem opinii publicznej, żeby za swój czyn niegodny człowieka poniósł karę. Tam w takich warunkach przebywał jeszcze równie wygłodzony koń, za całą podściółkę mając własne gó**o, inne psy i koza. Ile miesięcy te...

Tu się nikt nie dziwi. Sprawa wymaga nagłośnienia, żeby taka osoba znalazła się pod pręgierzem opinii publicznej, żeby za swój czyn niegodny człowieka poniósł karę. Tam w takich warunkach przebywał jeszcze równie wygłodzony koń, za całą podściółkę mając własne gó**o, inne psy i koza. Ile miesięcy te zwierzęta "były karmione 2 razy dziennie i wybredne nie chciały jeść", że im takie gnaty sterczą. Bydlak.

0

Zglos komentarz

T
tomo84 🌾 Wieśniak
11 lat temu

tego skur**s**a tak karmic 2 x dziennie moze by w koncu zdechl...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

nie nakrecaj sie tak, bo znow w depresje wpadniesz i krzywde sobie zrobisz;)

0

Zglos komentarz

W
Wiesniak_Krul 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Zdjęcia z letniej rezydencji robione w grudniu. Czego innego można się spodziewać? Kryzys jest i na całoroczną służbę nie wystarcza pieniążków, a człowiek zapracowany to sam nie daje rady ogarniać.

0

Zglos komentarz

S
Satanabata 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Karmił swoje psy obietnicami i kiełbasą wyborczą 2x dziennie - Efekty na zdjęciu.

0

Zglos komentarz

Reklama