Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

mi sie wydaje ze reklamy T-mobile obraża tylko zwolenników Pis-u ja jestem bezstronny i mnie taka reklama bawi nie ośmiesza.

0

Zglos komentarz

C
cairo 💩 JP 100%
11 lat temu

Jak trzeba być zakompleksionym aby takie coś brać na poważnie, toż to o krok od skoku na linę.

0

Zglos komentarz

L
liseklisek6666 😏 Szyderca
11 lat temu

Mnie tam żadna taka reklama nie obraża. Był pomysł i ok, jest zabawnie

0

Zglos komentarz

Reklama