Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
smoczek1985 🌾 Wieśniak
11 lat temu

widze jestes jeszcze na utrzymaniu mamy bedziesz na swoim zarobisz 1300zł na miesiac to tez bedziesz chcial sie spakowac i szukac godniejszego zycia

0

Zglos komentarz

M
Meloman1 💩 JP 100%
11 lat temu

Nie każdy ma dwie lewe ręce i zmiętą gazetę zamiast mózgu, żeby zarabiać 1300 zł na miesiąc. Nie każdy chce robić błyskotliwą karierę na zmywaku w Dublinie.

0

Zglos komentarz

J
11 lat temu

Jak jesteś fujara życiowa to masz 1300 .

0

Zglos komentarz

F
Fukles 🌾 Wieśniak
11 lat temu

"Naród wspaniały, tylko ludzie ku*wy"

0

Zglos komentarz

K
kasia83baby 🎖️ Snajper
11 lat temu

podziekujmy rzadowi i glupcom co ich na urzad wybrali

0

Zglos komentarz

R
redzi301 😏 Szyderca
11 lat temu

Podziękujmy Bolkom, Geremkom, Mazowieckim i innym upapranym w tym bagnie od 89, jeżeli mówimy o obecnej sytuacji.

0

Zglos komentarz

Reklama