Reklama
Reklama

Komentarze

2
D
dzamall 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

tyle tragicznych sytuacji a szpitale zawsze bez kary.szok czy tego nikt nie widzi?

0

Zglos komentarz

S
Sangi 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ukaranie winnych ? To zdaje się chodzi o sprawcę wypadku ?

0

Zglos komentarz

Reklama