Reklama
Source: YouTube

To co tu się wyprawia, już przestaje bawić mnie.

przez Admin — 11 lat temu
10

Zglos post

Reklama

Komentarze

10
X
xeur 🌾 Wieśniak
11 lat temu

bylo ale i tak je**c tych błaznów

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Pawłowicz POWINNA trzymać się STANDARDU i jeść U SOWY I PRZYJACIÓŁ za PARE TYSIAKÓW, a nie sałatka w sejmie !!!

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

to jest cyrk po prostu, a nie sejm :(

0

Zglos komentarz

G
Greg199 😏 Szyderca
11 lat temu

Jestem ciekaw ilu z nas usłyszałoby o tym że będą głosowania w sprawie lasów państwowych gdyby nie ta nieszczęsna sałatka.

0

Zglos komentarz

E
Eric_Cartman 🎖️ Snajper
11 lat temu

Ciekawe czy kwiczy jak św***a gdy to wpi#rdala?

0

Zglos komentarz

K
krzysztfo 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ale bydłłłłłooooo..... wstyd, wstyd, jak można żyć w takim kraju,robią sobie jaja, a tobie karzą zapierdalaććććććććććććććććć.....

0

Zglos komentarz

M
Matheson 🌾 Wieśniak
11 lat temu

I na ten kabaret idą nasze ciężko zarobione pieniądze... wstyd

0

Zglos komentarz

B
batchat 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Macie rację, to straszne baba żre za swoje, jeśli nawet nie, to jakieś kilka złotych. To nieważne, że patałachy żrą w restauracjach za wasze ciężko zarobione pieniądze, ale oni jedzą wystawnie (wykwintnie). Publikujcie artykuły GW I TVN, w końcu to jest najważniejsze!

0

Zglos komentarz

K
kwachu57 😏 Szyderca
11 lat temu

cyrk jakich ma?o ma?pa malpie nie rwna w tym g?wnie

0

Zglos komentarz

E
enter69 🏹 Łowca
11 lat temu

istny chlew i szambo z sejmu.....

0

Zglos komentarz

Reklama