Reklama
Olsztyn, ul. Synów Pułku. Jakiś wieśniak zamalował

Olsztyn, ul. Synów Pułku. Jakiś wieśniak zamalował

przez Ventyl — 11 lat temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
H
harican 😏 Szyderca
11 lat temu

Olsztyn kocham! Malujcie!

0

Zglos komentarz

L
lipton25 🌾 Wieśniak
11 lat temu

powinniście go dorwać i mu gębę obmalować

0

Zglos komentarz

R
rwd7 🎖️ Snajper
11 lat temu

zamalowac lewaka

0

Zglos komentarz

K
kuboll1 🏹 Łowca
11 lat temu

Może jurek z kumplami odwiedził Olsztyn.

0

Zglos komentarz

P
Podlasiak1977 ⚔️ Jedi
11 lat temu

jeb.ana antifa.tak szanuja polskosc pe**ly zawszone ze sklotow

0

Zglos komentarz

S
seba_poland88 🌾 Wieśniak
11 lat temu

f**k antifa

0

Zglos komentarz

Reklama