Reklama
Reklama

Komentarze

5
L
livey 😏 Szyderca
14 lat temu

kto normalny wysiada głową z autobusu? ;)

0

Zglos komentarz

S
sebol123456 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Raczej kto normalny wystawia głowe przez drzwi w ostatniech chwili jak sie zamykają xD

0

Zglos komentarz

L
loncia80 🌾 Wieśniak
14 lat temu

może w autobusie jechał jakiś bezdomny ;)

0

Zglos komentarz

H
hanys92 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ostatnio miałem podobny problem to jak bym był na jej miejscu to był się bardzo cieszył ^^

0

Zglos komentarz

P
prowaldemar 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja mam często duszności w autobusie i też tak jeżdżę.

0

Zglos komentarz

L
loncia80 🌾 Wieśniak
14 lat temu

może duszności miną jak wyciągniesz głowę spomiędzy drzwi ;)

0

Zglos komentarz

B
beata912333 🌾 Wieśniak
14 lat temu

uuu chyba kierowca sie śpieszył xD

0

Zglos komentarz

Reklama