Reklama
Już wyżej tych rajstop się podciągnąć nie dało???

Już wyżej tych rajstop się podciągnąć nie dało???

przez miska5 — 14 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
S
sebol123456 🌾 Wieśniak
14 lat temu

żalmi ich

0

Zglos komentarz

A
arekolo221 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ubaw po pachy...

0

Zglos komentarz

K
Karoox33 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie widze wiochy w tym,ze tak naciągają rajstopy. Jak widać są one za duże. Ale nie ma w tym wiochy. Chyba,że autorowi chodziło o wiochę w tym,że są nie do końca ubrane.

0

Zglos komentarz

L
Lichamaska 🌾 Wieśniak
14 lat temu

rajstopy nosi się nad pępkiem, w lini poniżej pasa po prostu zwijałyby sie!

0

Zglos komentarz

Reklama