Reklama
Reklama

Komentarze

1
M
miodzjo 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

I po co się tam pchałeś? Ja żeby poczuć magię świąt, nie chodzę do sklepów, to nie na tym polega.

0

Zglos komentarz

M
michau_n 😏 Szyderca
11 lat temu

wystarczy nie biec do sklepu jak wrzeszczą "NISKIE CENY"

0

Zglos komentarz

Reklama