Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
krzychulp 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Chodzież nie Chodzież ostatnio każdy często tak stoi(magia świąt) :P przykład pod biedronka na poznańskiej w Pile PP... zajął 3 miejsca aż :)

0

Zglos komentarz

M
mateuszkobraa 💩 JP 100%
11 lat temu

blokada na koło albo laweta i zdziwienie dopiero by było:DD

0

Zglos komentarz

E
EINSTEINNET 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Chodziez moze stoi krzywo ale i tak nie dalo bys sie zaparkowac bo pila stoi nie tam gdzie powinna.

0

Zglos komentarz

Reklama