Reklama
Reklama

Komentarze

4
B
budrysio 🏹 Łowca
11 lat temu

a mnie wkurza to, ze na swiecie od lat wala nas po rogach z ropą jak widać jak się chce można więcej wydobywac te kryzysy zmiejszone wydobycie to była celowa zagrywka żeby na całym świecie ludzie więcej bulili za rope

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Wprowadzą opłatę "POdwyżkową" - lemingi łykną, a MY zapłacimy !

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

lemingi lemingi szybko do urn i glosowac na PO bedzie jeszcze lepiej .. nawet jak barylka by kosztowaka 20-30 dolarow to u nas i tak by kosztowal litr wachy po 6-8 zloty

0

Zglos komentarz

R
RuterFull 🎖️ Snajper
11 lat temu

Od drogiego dolara bardziej szkodzą złodziejskie rządy...

0

Zglos komentarz

Reklama